Tripsta Sordu Bloggerlar Cevapladı – Seyahat Alışkanlıkları

Seyahat etmeyi seven insanlar yeni yerler keşfetmeye meraklıdır, hatıraları çoğunlukla gezip gördükleri yerlerden oluşur. Her yeni seyahat farklı bir bölgeye olsa da gezginlerin seyahat boyunca değişmeyen belli alışkanlıklar vardır. Tripsta olarak, 5 gezi blogger’ı dostumuzun da yardımıyla sizler için bir infografik hazırladık.

Gelin, yoldaolmak.com, cokokuyancokgezen.com, loplopculer.com, drummerlizard.com ve kesfetsene.com bloglarının seyahat alışkanlıklarını birlikte inceleyelim.

tripsta_5_blogger_630

 

Tripsta’nın anketine katılarak görüşlerini bildirebilirsin.

Katılımın için şimdiden teşekkürler 🙂

************

Tripsta’yı Sosyal Medyada Takip edin!

About Mehmet İ.

Mehmet İ.

Mehmet, tripsta.com.tr’de Türkiye Pazarlama Sorumlusu olarak çalışmaktadır. Kendisine LinkedIn ve Google+ üzerinden ulaşabilirsiniz.

Embed This On Your Site (copy code below):

TAGS: , , , , , , , ,

49 YORUMLAR

 1. Kemal Kaya says:

  Semih’e katiliyorum, vizeler bizi caydiramaz! Ancak benim gibi spontane seyahat edenler icin vize basvurulari can sıkıcı. Masraflar, evraklar, ekstra zaman ayirmanin gerekmesi.

  Daha cok seyahat edebilmek icin vizesiz bir dunya diliyorum.

 2. 5 blog ve 7 blogger’a baktığımızda belirli bir tecrübeden sonra seyahat alışkanlıklarımızın paralelleştiğini görebiliyoruz.

 3. Sevil Mert says:

  Gezen insanı belli şablonlara sokmak zor, o yüzden çoktan seçimden bir alternatif seçince diğerlerini yok saydık gibi anlaşılmasın.
  Vizeli de vizesiz de bir çok ülkeye gittim, aktarma da yaptım direkt de uçtum 🙂 Ama planlı bir seyahatse direk uçmaya ve vizesizlere öncelik veriyorum, yalan yok.

Yorum yapın