Kasım ayında yapılacak aşk yolculukları.

Hepimiz ‘Sweet November’ filmini izlemişizdir. İzleyenler ya duygulanmıştır ya da böyle bir aşkın varlığına inanmak istemiş, aynı aşkı aramaya çalışmıştır. Bu yüzden bu yazımız sadece âşıkları değil aşkı arayan okuyucularımızı da ilgilendiriyor. Bu arayışa Tripsta olarak birkaç destinasyon önerisiyle yardımda bulunmamak olmaz diye düşündük ve Kasım ayında aşk yolculuğu yapılabilecek destinasyonları sizin için derledik.

Paris

shutterstock_77676271

Elbette listemizin en başında Paris yer alıyor. Eyfel Kulesi’nde bir evlilik teklifine ne dersiniz? Ya da eşsiz manzarasını izlerken aynı demirden tutunan bir el ile ellerinizin kavuşmasını istemez misiniz? Bu yüzden Paris tam bir aşk şehri. Romantik büyüsü uzun zamandır içinizde hissetmediğiniz duyguları size tekrar yaşatacak. Paris hakkında bilgi mi? Bilgi isterseniz yanınızda bir rehberle dolaşın, biz size aradığınız aşk ile dolaşmayı öneriyoruz. Bu önerimizi en uygun ve en ucuz bilet ile destekliyor, rezervasyon yaptırmak için buraya tıklamanızı rica ediyoruz.

Roma

shutterstock_147772328

Hepinizin aklına Aşk Çeşmesi’nin geldiğini biliyoruz. Birçok aşığın dilekte bulunduğu Aşk Çeşmesi Kasım ayında siz misafirlerini bekliyor. Roma’nın aşk havası sadece Aşk Çeşmesi’nden gelmiyor. Gezdiğiniz her yerde tarihi güzelliklerle eski günlerde yaşanmış aşkların kokusunu alabiliriz. Tripsta ile bu duyguları en ucuz yoldan tatmak için buraya tıklayın!

Venedik

shutterstock_112686815

Romantizmi doruklarda yaşayacağınız diğer bir şehir de Venedik. Şehre adım atar atmaz çiftlerin neden bu şehri bu kadar çok sevdiğini anlayacaksınız. Gondollarla kanal yolculuğuna çıkmak başlı başına sizi büyülemeye yetecektir. Sevgilinize olan aşkınızın şehre olan aşkınızla yer değiştirmesine izin vermeyin. Tripsta ile bu yolculuğu en uygun fiyata yapmak için tıklayın!

Prag

shutterstock_110794295

Âşıkların tercih edeceği diğer bir şehir de Prag’tır. Şu güzelliğe bakıp duygusal anlar yaşamamak imkansız. Romantik bir yürüyüşle şehri dolaşabilirsiniz. Yol kenarlarında sıralanmış kafelerde dinlenip kahvenizi içerken şehrin akışını izleyebilirsiniz. Tripsta ile bu deneyimi en uygun fiyata yaşamak için tıklayın!

Aşk güzel şey. Bir de huzurlu bir ortamda yaşanıyorsa bu aşkın tadına doyum olmaz. Bu yolculuklardan biri aşkınızı tazeleyecek, şehirlerde gördüğünüz güzellikler birbirinizi daha tutkulu sevmenize imkan sağlayacaktır. Sevdiklerinizin ve yanınızda olanların kıymetini bilmeniz dileklerimizle.

 

***********************

Tripsta’yı Sosyal Medyada Takip edin!

About Mehmet İ.

Mehmet İ.

Mehmet, tripsta.com.tr’de Türkiye Pazarlama Sorumlusu olarak çalışmaktadır. Kendisine LinkedIn ve Google+ üzerinden ulaşabilirsiniz.

TAGS: , , , , , , , , , ,

0 YORUMLAR

You can be the first one to leave a comment.

Yorum yapın